KOWA

Usługi Różne Wacław Koniuch

kom. 660 325 607
tel. 48 (14) 685 54 59

e-mail: kowa51@wp.pl


TREE WORKER

Leszek Kwiasowski

kom. 790 888 767

e-mail: leszekkwiasowski@wp.pl
Podstawy obsługi kotła ECONOMIC-BIO KOWA.


1. NAPEŁNIANIE WODĄ INSTALACJI CO. Przed przystąpieniem do rozpalania ognia w zestawie ECONOMIC-BIO KOWA. Należy instalacje CO wraz z kotłem napełnić wodą zgodnie ze wskazaniami wykonawcy instalacji grzewczej. 


2. ROZPALANIE W KOTLE. Rozpalanie w zimnym kotle może nastąpic tylko wtedy, gdy upewnimy się, że w instalacji grzewczej jest dostateczna ilosć wody, że nie nastąpiło zamarzniecie wody w instalacji, że zawór "strażaka" jest ustawiony w pozycji otwartej oraz że przepustnica czopuchu jest także w pozycji otwartej. 


3. INSTRUKCJA ROZPALANIA. Szczegółową instrukcję rozpalania oraz instr. obsługi okresowej otrzymają Państwo z dokumentacja dostarczana do każdego zakupionego zestawu ECONOMIC-BIO KOWA. W instrukcji rozpalania zawartę są szczegóły dot. palenia takimi rodzajami paliwa jak np. sieczka wierzbowa, pelety, itd. W instr. obsł. okresowej przeczytają państwo jak prawidłowo dbać o zestaw, aby jak najdłużej działał bezawaryjnie. 


Gwarantujemy, że już przy pierwszym użyciu odczują Państwo komfort i łatwość obsługi naszych kotłów, w porównaniu ze zwykłymi kotłami CO. Jeśli zaś poprzednio posiadali państwo zwykły piec CO, to nie umknie, o wiele łatwiejsza, okresowa obsluga zestawu ECONOMIC-BIO KOWA.


 

Wymiennik kotła Ekonomik Bio Kowa Dokumentacja Techniczno Ruchowa

 pobierz 

"KOWA" Automatyczny kocioł z podajnikiem na biomasę EKONAMIK BIO
Dokumentacja Techniczno Ruchowa

 pobierz  Usługi Różne KOWA Wacław Koniuch